Paylaş

GENÇ İŞ ADAMI ALAPLI’YI DÜNYAYA TANITIYOR

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren Türkoğlu Madencilik Sahibi Tolga Türkoğlu, global metalurji sektörünün dünyadaki en büyük 3 fuarından biri konumundaki ANNOFER 2018 – 13. Uluslararası Demirdışı Metaller Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarına katıldı.

Alaplı ilçesinde 1982 yılından bu yana 3 nesildir Türkoğlu Endüstri Tozları veMetal sanayi olarak entegre tesislerinde Türk döküm sanayi sektörüne döküm kumu katkı maddesi ve taş kömür tozu üretimi yapan ve Alaplı ve ülke ekonomisine katkı sağlayan Alaplı’yı dünyaya tanıtan Türkoğlu Madencilik Sahibi Tolga Türkoğlu, bu yıl 25-27 Ekim tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde açılacak olan global metalurji sektörünün dünyadaki en büyük 3 fuarından biri konumundaki ANNOFER 2018 – 13. Uluslararası Demirdışı Metaller Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarına katıldı.
Fuarın kendileri için son derece önemli olduğunu Türkoğlu Endüstri Tozları ve Metal sanayi olarak fuara düzenli olarak katıldıklarını belirten Türkoğlu, “2 yılda bir düzenlenen ve global metalurji sektörünün dünyadaki en büyük 3 fuarından biri konumundaki ANKIROS / ANNOFER / TURKCAST Fuarına, 27 yıldır demir-çelik, döküm ve demirdışı metaller sektörlerinden yerli ve yabancı katılımcılar yoğun ilgi gösteriyor. Bu yıl 25-27 Ekim tarihlerinde 2018 yılının en büyük metalurji buluşmalarından olan ANKIROS / ANNOFER / TURKCAST ihtisas fuarı yine tüm döküm, demir-çelik ve demir dışı metaller sektörlerini bir araya getiriyor. Metalurji sektöründe yaşanan tüm teknolojik gelişmeleri aynı çatı altında bulabileceğimiz bu eşsiz platform kapılarını tüm katılımcı ve ziyaretçilerine açacak. Demir Dışı Metaller bölümünde, uluslararası ve ulusal katılımcılar alüminyum, bakır ve demir dışı diğer metallerden ürün imal eden tüm üreticilere, en son teknoloji makina, ekipman, ürün, hammadde, sarf malzemeleri ve hizmetlerini sergiliyorlar. Bizde fuardaki yerimizi aldık.” dedi.

Bir Yorum Yaz