Paylaş

BURCU ESTETİK’DEN ANNELERE JEST

Kdz.Ereğli’de faaliyet gösteren Burcu Estetik Anneler Günü dolayısıyla çok anlamlı bir etkinliğe imza attı. Geleneksel olarak Anneler günü dolayısıyla düzenlediği kokteyl ve ücretsiz bakım ile anneleri ödüllendirdi.

Kdz. Ereğli sektöründe marka olan, özel günlerde düzenlediği etkinliklerle dikkatleri üzerine çeken Burcu Estetik Anneler Günü dolayısıyla çok anlamlı bir etkinliğe de  imza attı. Geleneksel olarak Anneler günü dolayısıyla düzenlediği kokteyl ve ücretsiz bakım ile anneleri ödüllendiren Burcu Estetik’e güzel olmak isteyen kadınlar yoğun ilgi gösterdi.  Burcu Estetik Salonunda önce cilt bakımının önemiyle ilgili bilgilendirilen kadınlara daha sonra güzellik uzmanları tarafından cilt bakımı yapıldı.

Kdz. Ereğli Burcu Estetik sahibi Seçil Toptaş, geleneksel hale getirdikleri ücretsiz bakım ile değerli anneleri ödüllendirdiklerini söyledi.

Sadece anneler günü değil, tüm özel günlerde bu tür etkinlikler düzenleyeceklerini belirten Toptaş, bu özel günde annelerimize ücretsiz bakım uyguladık ve kokteyl düzenledik” dedi.

Konuklarına ikramlarda da bulunan Toptaş cilt bakımı uygulamasına gelen annelere hatıra kalması amacıyla hediyelerde taktim etti.

Kdz. Ereğli’ye en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için çalıştıklarını belirten Toptaş,” Kdz. Ereğli’de 5  yıldan beri hizmet veriyoruz müşterilerimize özel  günlerde etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz. Estetik merkezimizde, Cilt bakımı, güneş lekeleri tedavisi, yüz liftingi, dermabrozyon, kök hücre tedavisiyle yüz gençleştirme, nano teknolojisi ile kök hücre tedavisi, botoks, dolgu, gençlik aşısı, yüz gençleştirme ve lazer işlemleri, bölgesel zayıflama, profesyonel dövme, kalıcı makyaj, iğneli epilasyon, organik çamur ve yosun banyosu yapılmaktadır. Bayanlarımız için hep en iyisini düşünüyoruz” dedi.

 

Bir Yorum Yaz