Paylaş

O VARSA ASLA TELAŞE YOK

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin,  2 yıldan beri yol ve çocuk parkı isteğinde bulunan Baturkent sitesine de el atarak çalışmalara başladı.

Göreve geldiğinden bu yana ilçe merkezi ve mahallerde çalışma hamlesi başlatan ilçeyi adeta şantiye alanına çeviren Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 2 yıldan beri yol ve çocuk parkı isteğinde bulunan Baturkent sitesine de el attı. Sitede yol, istinat ve çocuk parkı yapımı için çalışmalara başlayan Tekin, İlçede sorunu olan mahalle ve caddelerde, program dahilinde tüm eksikliklerin giderileceğini belirterek vatandaşlardan sabırlı olmaların istedi.  Baturkent sitesinde de çalışma başlatan Tekin, site sakinlerinin de takdirini kazandı. 3 yıllık süreçte ilçeyi sosyal ve yaşanabilir bir ilçe yapmak konusunda çok büyük aşama kaydeden Tekin, 7’den 77’ye herkesim ve görüşün takdirini kazanmaya devam ediyor. İlçeye hizmet etme konusunda mesai gözetmeksizin yoğun çaba sarf eden Tekin, ilçede hizmet görmeyen bir ilçe kalmayacak sözünü de yerine getirmeye devam ediyor.

Öte yandan Baturkent sitesinde çalışma başlatan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e site sakinlerinden Alaplı Belediyesi İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın da teşekkür etti.

 

Bir Yorum Yaz