Paylaş

DAĞ KÖYÜNDE HAVAİ FİŞEKLİ KARŞILAMA

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu; 16 Nisanda yapılacak referandum çalışmaları kapsamında Alaplı’da Türkiye İçişi Emeklileri Derneği, Eğitim Birsen Alaplı Temsilciliği, Çevre Koruma ve Yardımlaşma Derneği, Türk Kızılayı Alaplı Şubesi, Muharip Gaziler Derneği, Madenciler Derneğini, Posta 67 gazetesini ziyaret etti, Rampalı çarşıda esnaf ziyaretinde bulundu ve vatandaşlarla sohbet yaptı. Ayrıca Site ve Karşıyaka muhtarlıklarını da ziyaret etti. Çaturoğlu çalışmalarına akşam Alaplı Aşağı Dağ köyünde devam etti.

Çaturoğlu’na, Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye meclisi üyeleri ve teşkilat üyeleri eşlik ettiler.

Çaturoğlu, Muharip Gaziler Derneğini ziyaretinde yaptığı konuşmada;“Gazilerimizle onur ve gurur duymaktayız. Bu vatanın harici ve dahili düşmanlarıyla mücadele edilmesinde önemli paylardan birisi şehitlerimiz bir o kadarda gazilerimizin bunda payı var. Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz. 16 Nisan tarihinde halk oylamasına müracaat edilecek. Referandumda 18 maddelik anayasa değişikliğini hep beraber oylayacağız. Biz ülkemizde evet çıkacağından  eminiz. Tabi istiyoruz ki daha yüksek oranlarda çıksın ki hem içeride hem dışarıdaki   hainlere bu ders olsun. Onlar geri adım atsınlar. 18 maddelik yasa tasarısının bir bölümü hükmet sistemin değişmesiyle alakalıdır. Bir kısmı yargı, bir kısmı da diğer çeşitli hususları düzenliyor.” dedi.

ÇATUROĞLU VE EKİBİ AŞAĞI DAĞ KÖYÜNDE HAVAİ FİŞEKLERLE KARŞILANDI

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, ilçe Başkanı Mustafa Yavuz, İl Genel Meclisi Üyeleri Ayhan Akman, Temel Uslu, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve Alaplı ilçe teşkilatı Aşağıdağ Köyü bilgilendirme toplantısına katılmak için geldikleri köy meydanında AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Sevim, Aşağıdağ Köyü muhtarlığı ve köy gençliğinin düzenlemiş oldukları renkli etkinliklerle coşkuyla karşılandılar. Köye girişinde havai fişek gösterisi ile karşılanan Milletvekili Çaturoğlu ve beraberindeki heyet daha sonra Vatandaşlara 16 Nisan anayasa değişikliği referandum ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptı.

Milletvekilli Çaturoğlu Aşağıdağ Köyünde yaptığı konuşmasında özetle şu ifadelere yer verdi; “Ben bu akşamki güzel ortamı hazırlayan ve emeği geçen tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bu akşam burada müstesna bir topluluğa hitap etmekten dolayı son derece bahtiyar olduğumu ve sizlerle birarada birlikte olmaktan da çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Uzun zamandan beri Zonguldak kazan biz kepçe ilçe ilçe, belde belde, mahalle mahalle köy köy dolaşıyoruz. Daha büyük, daha güçlü, daha istikrarlı bir Türkiye için 16 Nisan da yapılacak olan halk oylamasında sizlerin çok güçlü “EVET” desteklerine ihtiyacımız var. Bu amaçla halkımızla bu konularda hasbihal ediyoruz. Onları bilgilendirmeye devam ediyoruz.  Muhalif kanat tarafından yalan yanlış şeyler söyleyerek milletimizin kafasının karıştırılmasına engel olmaya çalışıyoruz. Asla milletimizin kafasının karıştırılmasına iz vermedik vermeyeceğiz.”

Bir Yorum Yaz