Paylaş

MHP’Lİ KADINLAR ALAPLI’DA BULUŞTU

MHP  Zonguldak il Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner, beraberinde Kozlu Kadın Kolları Başkanı  Türkan Özdemir,  Çatalağzı Belde Kadın Kolları Başkanı Reyhan Acıkgöz  ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte MHP Alaplı Kadın Kolları Başkanı  Şerife Oktay ve yönetimini ziyaret etti.

MHP  Zonguldak il Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner ziyarette MHP Alaplı Kadın Kolları Başkanı Şerife Oktay ve yönetimine MHP Genel Başkan Baş Danışmanı ve Kadın Kolları Koordinatörü Nevin Taşlıçay tarafından gönderilen takvim ve ajandaları takdim etti.

MHP Alaplı ilçe Teşkilatında bir konuşma yapan MHP Zonguldak il Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner, “ Bugün MHP Alaplı ilçe Kadın Kolları Başkanımız Şerife Oktay ve yönetimini ziyaret ettik. MHP Genel Başkan Baş Danışmanı ve Kadın Kolları Koordinatörü Nevin Taşlıçay tarafından gönderilen takvim ve ajandaları takdim ettik. Tüm ilçe kadın kolları başkanlarımıza güzel program ve çalışmalarla doldurmak nasip etsin.Güzel bir birliktelik ve gündeme dair sohbetlerimiz oldu yapmış olduğumuz sohbette kendilerinin de genel başkanımızın yanında olduklarını ifade etmeleri bizleri ayrıca memnun etmiştir.Alaplı teşkilatımızı yapmış olduğumuz bu ziyarette toplantımıza katılan MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer’e bu nazik katılımından dolayı şahsım ve arkadaşlarım adına ayrıca teşekkür ediyorum. MHP Alaplı İlçe Kadın Kolları Başkanı Şerife Oktay ve yönetimine de göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı tüm arkadaşlarımızın adına teşekkür ediyor başarılar diliyoruz” dedi.

MHP Alaplı ilçe Kadın Kolları Başkanı Şerife Oktay da MHP  Zonguldak il Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner, beraberinde Kozlu Kadın Kolları Başkanı  Türkan Özdemir,  Çatalağzı Belde Kadın Kolları Başkanı Reyhan Acıkgöz  ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Bir Yorum Yaz