Paylaş

KONSER ÖNCESİ MOTİVASYON KAHVALTISI

Alaplı’da düzenlediği konserlerle ilçenin sosyal etkinliklerinin ve aktivitelerinin gelişmesine büyük katkı sağlayan Alaplı Belediyesi Klasik Türk Müziği Topluluğu  üyeleri motivasyon kahvaltısında buluştu.

Alaplı’da düzenlediği, Türk Sanat Müziği Konseri, ‘Unutulmaz Nağmeler,  Yaz’a Merhaba Konserlerinin yanı sıra Türk Sanat Müziğinin güçlü ismi Zekai Tunca ile birlikte gerçekleştirdikleri konser ile dikkatleri üzerine çeken ilçenin sosyal etkinliklerinin ve aktivitelerinin gelişmesine büyük katkı sağlayan Alaplı Belediyesi Klasik Türk Müziği Topluluğu  muhteşem bir konsere daha imza atmaya hazırlanıyor. 18 Şubat 2017 saat 19.30 da yine muhteşem bir konsere imza atacak olan koro konser öncesinde düzenlenen motivasyon kahvaltısında bir araya geldi.

Koro Şefi Nevzat Göl yönetiminde çalışmalarını sürdüren birlik ve beraberlikleri ile her gittikleri her yere renk katan Alaplı Belediyesi Klasik Türk Müziği konser öncesinde moral depoladı.

Topluluğunun  Kurucusu Aydın Yiğit, “Alaplı Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğunca 18 Şubat 2017 cumartesi saat 19.30 da Alaplı Kapalıspor salonunda birbirinden güzel eserlerin icra edileceği bir konser düzenleyeceğiz.  Konser öncesinde bir motivasyon kahvaltısı düzenledik. Düzenleyeceğimiz konserimiz herkese açık ve ücretsiz olacaktır. Bu vesile konserimize ilçe halkını davet ediyoruz. İnşallah koromuzla daha güzel etkinlikler ve programlara imza atacağız” dedi.

 

Bir Yorum Yaz