Paylaş

ALAPLI TSO’DAN PERDAHCIOĞLU’NA ZİYARET

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, Alaplı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürlüğüne atanan Muzaffer Perdahcıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, beraberinde Alaplı TSO Meclis Başkanı Yüksel Koçak, Başkan Vekili Nedim Kaplancan ve Oda Genel Sekreteri Taner Arslan ile birlikte Alaplı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürlüğüne atanan Muzaffer Perdahcıoğlu’nu makamında ziyaret ederek başarılar diledi.

Ziyarette konuşan Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak,” İlçemizde bir süre SGK Müdürlüğüne yeni atanan Muzaffer Perdahcıoğlu’nu oda olarak ziyaret ettik ve İlçemiz ile ilgili istişarelerde bulunduk. Ben sahsım  ve yönetim kurulum adına hayırlı olsun temennisinde bulunuyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Alaplı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürü  Muzaffer Perdahcıoğlu da Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, beraberinde Alaplı TSO Meclis Başkanı Yüksel Koçak, Başkan Vekili Nedim Kaplancan ve Oda Genel Sekreteri Taner Arslan’nın ziyaretinde duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

 

Bir Yorum Yaz