Paylaş

34 YIL SONRA BULUŞTULAR

Kdz. Ereğli Lisesi 1982-1983 yılı mezunları 34 yıl aradan sonra İstanbul’da bir araya gelerek hasret giderdi.

Kdz.Ereğli Lisesi 6 Fen C sınıfı öğrencileri ve sınıf öğretmenleri Zühal Küçükoğlu mezunlardan Sevgi Güngör ve Yasemin Suvadar Okay tarafından düzenlenen bir organizasyonla 34 yıl sonra ilk kez bir araya geldi.

İstanbul Caddebostan Marmara Yelken Kulübünde düzenlenen buluşma etkinliğinde bir araya gelen Kdz. Ereğli Lisesi mezunları Mustafa Özkan, Yusuf Kalay,  Ethem Özdemir, Yaşar Öztürk, Metin Alakop, Alkan Dikeç, Koray Öztürk, Aydan Memis Özmekik, Sevtap Korkmaz, Seval Vardar, Nilüfer Bayram Kiracıoğlu, Sibel Gunar, Nursel Kun Güneri, Berrin Oğuzatatan, Nazen Acemoğlu, Sevinç Cömert Bulduk ve Çiğdem Bozkara hayatları boyunca kalplerinin bir köşesinde her daim yer tutacak olan anıları ve her şeye rağmen koruyup kolladıkları dostlukları ve lise yıllarının özlemini bir nebze olsun dindirmenin mutluluğunu yaşadı.
Buluşma etkinliğini organize eden Sevgi Güngör ve Yasemin Suvadar Okay, etkinliğe katılan herkese teşekkür ederek  ”Öncelikle yıllar sonra lise arkadaşlarımızla buluşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Hayatımız boyunca kalbimizin bir köşesinde her daim yer tutacak olan anıları ve her şeye rağmen koruyup kolladığımız dostlukları yaşadığımız, o unutulmaz lise yıllarının özlemini dindirmek amacıyla bir araya geldik. Okul yıllarındaki anılarımızı, komik anlarımızı yeniden canlandırdık. Oldukça keyifli ve eğlenceli dakikalar yaşadık. Ben etkinliğimize katılan tüm arkadaşlarıma ve sınıf öğretmenimiz Zuhal Küçükoğlu’na  çok teşekkür ediyorum” dedi.

Buluşma anısına özel  34. Yıl pastası mezunlar tarafından kesildi.

Bir Yorum Yaz