Paylaş

“KİMSEYE YEDİRTMEYİZ “

Alaplı Belediyespor Taraftar Grubu Sözcüsü  Ferhat Demirezen,” Biz Alaplı Belediyespor taraftar gurubu olarak Alaplı Belediyespor üzerine oyunlar oynanmasına asla müsaade etmeyeceğiz” dedi.

Alaplı Belediyespor Taraftar Grubu adına açıklamada bulunan  Ferhat Demirezen, son zamanlarda Alaplı Belediyespor üzerinde oyunlar oynandığını savundu.

Çaycumaspor maçında bu oyunların ayyuka çıktığını savunan Demirezen, şunları söyledi: “Öncelikle şunu belirtmek isterim. Biz Alaplı Belediyespor taraftar gurubu olarak Alaplı Belediyespor üzerine oyunlar oynanmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Son oynanan Çaycumaspor karşılaşmasında Alaplı Belediyespor’umuza oynanmak istenen oyunlar ayyuka çıkmıştır. Çaycuma’da yaşayan bir hakemi Çaycumaspor’la oynanan maça vermek akla zarar bir karardır. Hatta skandaldır. Bununla kalmayan Zonguldak İl Hakem Kurulu gece 2:00’de maçın hakemi Furkan Güney olduğu halde Çaycuma’da yaşayan Evren Atış’ı vermiştir. Maçın hakemi ise henüz daha 30.dakikada küfür etmeyen ve sadece verdiği skandal kararlara itiraz eden 2 oyuncumuzu acımızsa oyundan ihraç etmiştir. Tüm takdir haklarını Çaycumaspor’dan yana kullanmıştır. İl Hakem Kurulu Furkan Güney’i neden maçımızdan aldığını açıklasın. Hakem sakat diyemezsiniz. Zira aynı hakem bir gün sonra ÇATES Işıkspor – Bayatspor maçını yönetmiştir. Mazereti varsa bunu size son dakika değil, 2 gün önceden söylemesi gerekir. Atamalar yapıldıktan sonra mazeret belirtilmez. GökçebeysporBaşkanı, Devrek Belediyespor Başkanı ev Çaycumaspor Başkanının bir arada yemek yemelerine ise daha hiç değinmedik. İşin bir diğer boyutu ise tüm bu yaşananlara sessiz kalarak sanki bu sacayağının bir tarafıda kendileriymiş gibi sessiz kalan Alaplı Belediyespor yönetimini ise anlamakta güçlük çekiyoruz. Ama şunu herkes bilsin istiyoruz. Alaplı Belediyespor’u gerekirse yöneticilerine karşı bile savunuruz. Onlar bu işe sessiz kalabilir, ama Alaplı Belediyespor sahipsiz değildir. Taraftar grubu olarak Çaycuma’da yaşadıklarımızı asla unutmayacağız. Alaplı Belediyespor kendi yönetimindeki engellemelere bile göğüs gererek şampiyon olacaktır”

Bir Yorum Yaz