Paylaş

HİZMET AŞKI BÖYLE BİR ŞEY

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Çamlıbel Köyü Mithat Mandacı ve köylüler kar yağışı sonrası buzlanan yollarda tuzlama çalışması yaptı.

Göreve geldiğinden bu yana göstermiş olduğu özveri, devlet millet işbirliği ile gerçekleştirdiği projeler ve ilçe ve köy için başlattığı örnek çalışmalarla tarih yazan Alaplı Çamlıbel Köyü Muhtarı Mithat Mandacı, vatandaşa hizmet noktasında adete belediye başkanı gibi çalışıyor. Mesai gözetmeksizin 24 saat halkının yardımına koşan Mandacı, köy içi yollarındaki buzlanmaya karşı tuzlama çalışması yaparak örnek teşkil etti.
“Her şeyi devletten beklememek lazım diyen ” Çamlıbel Köyü Muhtarı Mithat Mandacı, “Yoğun kar yağışı sonrası Özel İdare ekipleri yollarımızı açık tutabilmek için yoğun çaba harcadılar. Ancak köy içinde bulunan özellikle rampa olan yollardaki buzlanmalar köy içi ulaşımı olumsuz etkiliyordu. Bu nedenle köylülerimizle birlikte köye giriş rampasında ve köy içi yollarda tuzlama çalışması yaptık. Ben bu anlamda köylülerime çok teşekkür ediyorum” dedi. Öte yandan Muhtar Mithat Mandacı, köylü vatandaşlar sevgi gösterdiler.

 

Bir Yorum Yaz