Paylaş

EĞİTİM ÇITASI ÇEVİK İLE YÜKSELECEK

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Cevat Çevik, ilçeye yeni okullar kazandırmak, ikili eğitimden tekli eğitime geçilmesi noktasında mesai gözetmeksizin ilçedeki eğitim çıtasını yükseltmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Koltuğuna oturur oturmaz Ankara’ya giderek AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’na Milli Eğitim Müdürlüğü ile ilgili dosya veren Çevik, Müdürlük için ne kadar isabetli bir karar olduğunu bir kez daha gösterdi.
Alaplı Milli Müdürlüğüne atanan Cevat Çevik’e ilçedeki siyasiler ve STK’larda yoğun destek verirken, Çevik, mütevazi kişiliği ile herkesimin takdirini kazanmaya devam ediyor. Daha önceki görev yerlerindeki başarısı ve Avrupa projeleri ile göz dolduran Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik’in makamına oturur oturmaz AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’na Milli Eğitim Müdürlüğü ile ilgili dosya vermesi ise ilçedeki eğitim çıtasını daha da üst seviyelere çıkartacağının bir göstergesi olduğu belirtiliyor.

İLÇEDEKİ OKULLARA ZİYARET

Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, ilçedeki okulları da tek tek ziyaret ederek, tanışma toplantıları düzenleyerek, okulların projeleri, eksiklikleri ve giderilmesi noktasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak önemli ve örnek bir çalışmaya imza attı.

 

Bir Yorum Yaz