Paylaş

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ GELİYOR

Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumları arasında yer alan Bahçeşehir Okulları, Kdz. Ereğli Kampüsü Kdz. Ereğli ve Alaplı OSB mevkisinde 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında açılacak.

Türkiye genelinde  toplam 81 kampüse ulaşan Bahçeşehir Okulları 2017 -2018 Eğitim ve Öğretim yılında Kdz. Ereğli’de de kampus açacak. Kdz. Ereğli ve Alaplı OSB’nin bulunduğu 32 dönümlük alanda yaklaşık bin 500 öğrenci kapasiteli olacak olan kampüste Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencileri öğrenim görecek. 32 dönümlük okul kampüsünde spor salonu yüzme havuzları, sanat atölyeleri, akademik birimlerin yönetileceği derslikler ve Çocuk Bilim Müzesi bulunacak.

Bahçeşehir Okulları Satınalma sorumlusu Kemal Kani Demir, Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik’e ziyaretinde yaptığı konuşmada Kdz. Ereğli ve Alaplı OSB’nin bulunduğu 32 dönümlük alanda yaklaşık bin 500 öğrenci kapasiteli kampus 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında açacaklarını söyledi.

Demir, bu anlamda 7 Ocak 2017 tarihinde Büyük Anadolu Otel’de Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel’in de katılımıyla tanıtım toplantısı düzenleyeceklerini kaydetti.

Bir Yorum Yaz