Paylaş

BAŞKAN TEKİN’DEN YARDIM BEKLİYORLAR

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Fatih Mahallesi, Akkent Sitesi yolunda kaldırım ve aydınlatmanın yetersiz olması nedeniyle öğrenciler ve vatandaşlar mağdur oluyor. Mahalle ve site sakinleri ilçede güzel çalışmalar yapan Belediye Başkanı Nuri Tekin’den yardım bekliyor.

Burası Alaplı ilçesine bağlı Fatih Mahallesi Akkent Sitesi yolu, yolda kaldırımın yanı sıra aydınlatma yetersiz, mahalle ve site sakinlerinin ise kaldırım, aydınlatma ve diğer mahallelerde olduğu gibi çevre düzenleme ve çocuk parkı bekliyor.

Başkan Tekin’i başka mahallelerdeki güzel çalışmalarından dolayı tebrik ve teşekkür eden mahalle ve site sakinleri “ Yıllardan beri bu alanda çevre düzenleme ile ilgili bir hizmet yapılmıyor ne kaldırımı var. Ne ışıklandırma, burada ki insanlarda sitelere yapılan hizmet çevre düzenleme çocuk parkı gibi hizmet bekliyor. İnşallah sayın belediye başkanımızda buraları görüp vereceği hizmetten dolayı bizleri mutlu eder. Biz başkanımıza güveniyoruz ve inanıyoruz” şeklinde isteklerini dile getirdiler.

Bir Yorum Yaz