Paylaş

YAZICIOĞLU, 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Yazıcıoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Yazıcıoğlu, mesajında şunları kaydetti: “İnsanlık tarihinin en kutsal görevini yerine getiren öğretmenlerimiz ülkenin geleceğini şekillendirmekte, çocukların ve gençlerin yarınlarının hazırlanmasında sonsuz emekleri bulunmaktadır. Bilimde, sosyal yaşamda, insan sevgisinde, çevre ve insan hakları bilincinde, barış kültüründe ve yaşamı güzelleştiren daha birçok alanda öğretmenlerin verdiği eğitimin önemi büyüktür. Çocuklarımızın daha öğrenim hayatlarının ilk yıllarından aldıkları iyi bir temel, onları geleceğe güvenle taşır. Bu bakımdan öğretmenlerimize gereken önem verilmeli, eğitime, bilime, araştırmaya yapılan yatırımlar artırılmalıdır. Bu düşüncelerle tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyor.
Başöğretmenimiz Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ebediyete intikal eden öğretmenlerimizi ve eğitimcilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm eğitim çalışanlarımıza ve emekli olmuş öğretmenlerimize aileleri ile birlikte bundan sonraki yaşamlarında sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum”

Bir Yorum Yaz