Paylaş

YAZICIOĞLU, POLİS HAFTASINI KUTLADI

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Yazıcıoğlu Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Yazıcıoğlu,”Toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması, vatandaşın temel hak ve hürriyetlerinin korunması, suç işlenmesini önleme ve işleyenleri adalete teslim etme gibi birçok hayati görevi mesai mefhumu gözetmeksizin üstlenmiş olan Emniyet Teşkilatımızın 171. kuruluş yıldönümünü kutluyorum” dedi.

Alaplı Yazıcıoğlu Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Yazıcıoğlu, Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Yazıcıoğlu, mesajında şunları kaydetti: “Her anlamda köklü bir deneyime ve birikime sahip Emniyet Teşkilatımız, modern koşulların gerektirdiği her türlü teknik ve idari donanıma sahip olarak, başarılı hizmetler vermeye devam etmektedir. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk Polisi, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak ulvi görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Polisimiz sadece olaylara müdahale eden, suçlulara göz açtırmayan görüntüsünün yanında, Toplum Destekli Polislik çalışmaları sayesinde güven ve sevgi atmosferi oluşturmaktadır. Halkımızın duyduğu bu güveni devam ettirmek tüm polislerimizin öncelikli görevi olmalıdır.
Polis Teşkilatının Kuruluşunun 171.Yıldönümü ve Polis Günü münasebetiyle; Kamu düzeninin sağlanması, suçların önlenmesi, aydınlatılması ve suçluların yakalanması kısacası ilçemizde huzur ve güven içinde bir ortamın sağlanmasında emeği geçen Alaplı Emniyet Müdürlüğü mensuplarımızın Polis Haftasını kutluyor, görevi esnasında şehit olan ve vefat eden polislerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyor, Emniyet Teşkilatımızın değerli mensuplarına sağlık ve başarı diliyorum”

Bir Yorum Yaz