Paylaş

ÇATUROĞLU, 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLADI

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, “Sağlık çalışanlarımız, insanlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve daha sağlıklı bir hayat sürmelerini sağlamak için bütün zorluklara rağmen gece-gündüz demeden onurlu ve kutsal bir görevi fedakârca yerine getirmeye çalışmaktadırlar” dedi.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu,  14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Sağlık görevlilerinin, sağlıklı yaşam için fedakârca mücadele ettiğini belirten Çaturoğlu, “Sağlık çalışanlarımız, insanlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve daha sağlıklı bir hayat sürmelerini sağlamak için bütün zorluklara rağmen gece-gündüz demeden onurlu ve kutsal bir görevi fedakârca yerine getirmeye çalışmaktadırlar. Bilim ve teknolojinin baş döndürücü hızla ilerlediği dünyamızda sağlık ve tıp alanında da her gün yeni gelişmeler kaydedilmektedir. Tıp alanında bu gelişmeler yaşanırken, sağlık sorunlarının ortadan kaldırılması ve vatandaşlarımıza kolay, erişilebilir ve etkili sağlık hizmeti sunabilmek adına her koşulda görev yapan doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarının ortaya koyduğu çabanın değeri ölçüsüzdür. Bu güne kadar AK Parti iktidarı olarakgerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerimizde benimsemiş olduğumuz insan odaklı hizmet anlayışımızla, sağlık personelininde meslek onuruna yakışır, kaliteli ve modern mekanlarda,daha özverili bir şekilde hizmet verebilmeleri için sağlık alanında önemli yatırımlar yapılmakta, diğer taraftan vatandaşlarımızın da sağlık hizmetlerine kolay erişebilmesi için bütün engelleriortadan kaldırmaktayız. AK Parti hükümetleri olarak sağlıkta dönüşüm projesi kapsamında ülkemize yaptığımız sağlık yatırımları içerisinde İlimizde hak ettiği yatırımları almaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle; tüm hekimlerimizin ve sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürmelerini diliyorum”

Bir Yorum Yaz