Paylaş

OPERASYONLAR NEFES ALDIRDI

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde bir hafta içinde düzenlenen operasyonlarda 100 gram esrar ve 50 adet uyuşturucu hap ele geçirilirken, Alaplı Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Büro Amirliği ekipleri denetimleri sıklaştırarak uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor.

Alaplı Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından son dönemlerde suç ve suç teşkil edecek unsurlara yönelik yapılan denetimler vatandaşlara rahat bir nefes aldırdı. Uyuşturucu ile mücadele konusunda önemli başarılara imza atan Alaplı Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Büro Amirliği ekipleri son bir hafta içerisinde satışa hazır 100 gram esrar ve 50 adet uyuşturucu hap ele geçirdi. Operasyonlarda C.Y, E.T isimli şahıslar.  Emniyetteki sorgusunun ardından sevk edildiği adli makamlarca tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğünün başarılı çalışmaları ilçe kamuoyunda da büyük takdir topladı.Pek çok vatandaş, sosyal paylaşım siteleri üzerinden Alaplı Emniyet Müdürlüğünün yaptığı başarılı operasyonlara dikkat çekerek, teşekkür mesajları yayınladılar.

Bir Yorum Yaz