Paylaş

ALAPLI ERGİNLER ALPET KAMPANYALARLA HALKIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde 8  Kasım 2014 tarihinde  hizmete açılan Alaplı Erginler Enerji Alpet İstasyonu düzenlediği kampanyalarla ilçe halkının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Hizmete açıldığı günden bu yana özel günlerde düzenlediği kampanyalar, halkın cebini düşünen fiyatlar ve yüzde 30  yakıt tasarrufu sağlayan kaliteli yakıtı ile dikkatleri üzerine çeken Alaplı Erginler Enerji Alpet İstasyonu kaliteli ve en uygun fiyatlarla ilçe halkının gönlünü ve takdirini kazanarak hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak çıtayı yükseltmeye devam ediyor.

Şimdiye kadar düzenlediği kampanyalarla halkın yüzünü güldüren Alaplı Erginler Enerji Alpet İstasyonu, kampanyları geleneksel hale getirerek, her zaman ilçe halkının yanında olduğunu da göstermiş oldu.

Alpet İstasyonu olarak ilçe halkının öncelikle cebini düşünen bir hizmet anlayışı ile yola çıktıklarını belirten Erginler AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ergin, ” İstasyonumuzun açılışından bu yana kaliteli hizmet ve en uygun fiyatlarla halkımızın cebini düşünen bir anlayışla hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak ilçe halkımızın teveccühüne layık olmak için çalışıyoruz. Bu anlamda ilçe halkımıza yönelik şimdiye kadar birçok kampanya düzenleyerek onların her zaman yanında olduğumuzu gösterdik. Halkımıza yönelik bu tür kampanyalarımızı geleneksel hale getirdik. Bu tür kampanyalarımızı devam ettireceğiz Çünkü biz halkın istasyonuyuz” dedi.

 

Bir Yorum Yaz