Paylaş

AGSİDER’DEN STK’LARA İFTAR YEMEĞİ

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren Alaplı Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü Derneği (AGSİDER) tarafından ilçede faaliyet gösteren bazı derneklere ve sivil toplum örgütlerine yönelik iftar yemeği verildi.

Dernek binasında düzenlenen iftar yemeğine Alaplı Müftüsü Mehmet Bektaş, ilçede faaliyet gösteren dernek ve sivil toplum örgütlerinin temsilciler, AGSİDER yönetimi katıldı.

Alaplı Müftüsü Mehmet Bektaş tarafından okunan iftar duasının ardından konuşan Alaplı Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü Derneği (AGSİDER) Başkanı Rahim Kara, amaçlarının dernekler ve sivil toplum örgütleri ile tanışma ve dayanışma olduğunu söyledi.

Bu tür programları Ramazan ayından sonrada gerçekleştirmeyi düşündüklerini belirten Kara, “ Öncelikle iftar programımıza katılan dernek ve sivil toplum örgütlerinin temsilcilerine teşekkür ediyorum. Burada amacımız dernekler ve sivil toplum örgütlerimizin temsilcileri ile tanışmak ve kaynaşmaktır. Bu tür programlarımızı Ramazan ayından sonra da belirli aralıklarla gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

 

Bir Yorum Yaz