Paylaş

COKŞAN’DAN HASTANEYE KATKI SAĞLAYANLARA TEŞEKKÜR

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Devlet Hastanesi Başhekimi Opt. Dr. Ahmet Coşkan, geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleştirilen 5 özel odanın ardından emeği geçenlere teşekkür etti.

Alaplı’da geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleştirilen 5 özel odanın ardından Alaplı Devlet Hastane Başhekimi Op. Dr. Ahmet Coşkan emeği geçenlere teşekkür etti.
Hastanede özel oda sayısını arttırmayı planladıklarını belirten Çoşkan, “Hastanemiz nitelikli odalarının yapımı aşamasında yardımsever vatandaşlarımıza ulaşarak bize destek olan Kaymakamımız Altuğ Çağlar’a teşekkür ederim. Oda tefrişatı fikrimizi ortaya çıkardığımızda desteklerini esirgemeyen öncümüz Nedim Kaplancan’a, her gün fikirlerine başvurduğum malzemelerimizi titizlikle seçen ayrıca bir odanın tefrişatına da katkıda bulunan değerli büyüğümüz Hikmet Ulukaya ve Oğullarına, fikrimizi ikiletmeden desteklerini esirgemeyen Aysel Tığ’a, TMS Kdz. Ereğli Başkanı Yusuf Ziya Odabaş’a ve Ali Yağmuroğlu’na şükranlarımı sunarım. Yapım sürecinde sürekli başını ağrıttığım en kaliteli malzemeleri temin ettiğimiz Birol Ünşah’a, elektrikçimiz İsmail Öztürk’e, çalışan ustalarımıza, teknik servis birimine, temizlik personeline, idareci arkadaşlarıma ve hastanemiz personeline, adını sayamadığım tüm emeği geçenlere teşekkürü bir borç bilirim. Hastanemizde özel odaların sayısını arttırmak için çalışma başlatmıştık. Görüştüğümüz hayırseverler odaların yapına destek oldular. Bizde Odalara hayırseverlerimizin isimlerini verdik. Hastane içindeki yeniliklerimiz devam edecek“ dedi.

 

 

 

Bir Yorum Yaz