Paylaş

ALAPLI ELEŞLERSPOR U-19’DA ŞAMPİYON OLDU

Kdz. Ereğli 2. Amatör Küme U-19 Liginde mücadele eden Alaplı Eleşlerspor U-19 takımı şampiyon oldu.

En yakın rakibi Gümelispor ile ilk maçta berabere kalan Eleşlerspor ikinci kez karşılaştığı Gümelispor’u 2-1 mağlup etmişti. İkili averajıda elinde bulunduran Eleşlerspor’a kalan son iki haftada 3 puan yetiyordu. Perşembe günü Kdz. Ereğli Beyçayırı Sahasında Akınspor ile karşılaşan Eleşlerspor maçı 13-1 gibi farklı bir skor ile alınca şampiyonluğunu ilan etti. Karşılaşma sonunda Eleşlerspor’a kupası Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yetkilisi tarafından takdim edildi. Eleşlerspor 2015-2016 futbol sezonunda U-19 Liginde 1. Amatör Kümede mücadele edecek.
Öte yandan şampiyon olan Alaplı Eleşlerspor U-19 takımı oyuncuları ve yönetimi Alaplı ilçe merkezinde tezahüratlar eşliğinde aldıkları şampiyonluk kupası ile şehir turu attılar.
Alaplı Eleşlerspor Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Öztürk,takım oyuncularına ve emeği geçenlere teşekkür ederek,” Takım oyuncularımız gerçekten çok özverili bir şekilde iyi mücadele vererek şampiyon olarak ilçemizi ve bizleri gururlandırdılar. Önümüzdeki yıl U-19 Liginde 1. Amatör Kümede mücadele edeceğiz. Bizlere maddi ve manevi destek veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Bir Yorum Yaz