Paylaş

ALAPLI ERGİNLER ALPET’TEN SEÇİME ÖZEL ŞOK KAMPANYA

Alaplı Erginler Enerji Alpet İstasyonu 7 Haziran Genel Seçimlerine özel anlamlı bir kampanyaya imza atıyor. 5 Haziran 2015  Cuma  günü saat 20.00’ten itibaren başlayacak olan kampanya 7 Haziran 2015 Pazar günü saat 24.00’e kadar geçerli olacak.

Hizmete açıldığından bu yana halkın cebini düşünen fiyatlar ve yüzde 30 oranında yakıt tasarrufu sağlayan kaliteli yakıtı ile dikkatleri üzerine çeken Alaplı Erginler Enerji Alpet İstasyonu kaliteli ve en uygun fiyatlarla ilçe halkının gönlünü ve takdirini kazanarak hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak çıtayı yükseltmeye devam ediyor.
Alpet İstasyonu olarak ilçe halkının öncelikle cebini düşünen bir hizmet anlayışı ile yola çıktıklarını belirten Erginler AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ergin, ” İstasyonumuzun açılışından bu yana kaliteli hizmet ve en uygun fiyatlarla halkımızın cebini düşünen bir anlayışla hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak ilçe halkımızın teveccühüne layık olmak için çalışıyoruz. Bu anlamda ilçe halkımıza yönelik şimdiye kadar birçok kampanya düzenleyerek onların her zaman yanında olduğumuzu gösterdik. Şimdide 7 Haziran Genel Seçimlerine özel kampanya düzenliyoruz. Halkımıza yönelik bu tür kampanyalarımızı özel günlerde gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Çünkü biz halkın istasyonuyuz. Bu vesile ile 7 Haziran da yapılacak olan Genel Seçimlerin Alaplı’mıza, Zonguldak’ımıza ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyorum “dedi.

 

Bir Yorum Yaz