Paylaş

MHP ADAYI BAYRAMOĞLU’NA ALAPLI KÖYLERİNDE COŞKULU KARŞILAMA

MHP  Zonguldak Milletvekili adayı Dr.Ahmet Emre Bayramoğlu , partililer ile birlikte Alaplı ilçesine  bağlı Alioğlu ve Gökçeler  Köylerinde  coşkulu ve kalabalık  vatandaşlar tarafından karşılanarak adeta gövde gösterisi yaptı.

MHP Zonguldak Milletvekili adayı  Dr. Ahmet Emre Bayramoğlu beraberinde MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer,  çok sayıda partilinin katılımıyla Alaplı ilçesine bağlı Alioğlu ve Gökçeler Köylerinde  vatandaşlarla bir araya geldi.

Oldukça çoşkulu ve  kalabalık  vatandaşlar tarafından karşılanan Dr.Bayramoğlu köy halkı ile sohbet ederek onların  sıkıntılarını dinledi.

“VATANDAŞLARIMIZIN ŞİKÂYETLERİ ÇOK FAZLA”

Köy ve beldelerde, milletvekilleriyle ilgili olarak, vatandaşların çok fazla şikayetçi olduğunu belirten  Bayramoğlu, “Biz MHP olarak Zonguldak İli ve ilçeleri çerçevesinde aktif olarak çalışıyoruz hatta en iyi çalışanda biziz. Gerçekten illerde köylerde beldelerde bir şikâyet var; ‘biz seçiyoruz, gönderiyoruz. Ama sonra ulaşamıyoruz. Danışmanları bile bize dönmüyorlar.’ Bu tip şikâyetler var. Biz onlara diyoruz ki bizi seçmediniz ki, bize bir şans vermediniz ki, ben açıkçası doktorum, bizim telefonumuz kapanmaz. Gece de olsa bizim telefonumuz kapanmaz. Daha önce Erzincan Devlet hastanesi olsun, Zonguldak Devlet hastanesi olsun hastalarımıza sorumluluğumuzdan dolayı Hipokrat yemini etmemizden dolayı, bizim telefonumuz kapanmaz. Bizim bunla ilgili bir sorunumuz yok. MHP büyüklerimizin de böyle bir sorunu yok. Onlara zaten zamanında ulaşılmış. Eski Enerji Bakanımız Zeki Çakan olsun Valimiz Yavuz Erkmen Bey olsun. Zaten insanlarımız zamanında hepsine ulaşmışlar. Asıl bunları yapanlara pirim vermeme zamanının geldiğine inanıyorum ben. Bölgenin canlanması için Bölgemizin ilçemizin üstündeki ölü toprağın alınması için bunlara pirim vermeyin diyoruz. Zonguldak halkının da bunu göstereceğine inanıyorum ben, bizlere şans verin muhatabınız olalım diyoruz” dedi.

“BU SEÇİM ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN”

7 Haziran seçimlerinin çocukların ve ülkenin geleceği için çok önemli olduğuna  dikkat çeken Bayramoğlu,“Bu seçim sürecinin ülkemiz ve bölgemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Sonuçta demokratik platformda insanların özgürce oy kullandığı bir seçim. Tek bir partiye oy verecekler ama verecekleri karar önümüzdeki süreç için, çocuklarımızın geleceği için önemli. Bu zamana bölgenin yaşadığı, hem yerel anlamda hem genel anlamda sorunlar ortada. Zonguldak’ta her şey iyi olmuş olsaydı biz hiç çalışmazdık. Ortaya da çıkmazdık. Bölgeye hizmetleri olan Değerli Bakanım, Değerli Valim ve diğer arkadaşlarım bu hizmete talip de olmazdık. Sonuçtan iyi giden tekere çomak sokulmaz. Yolunda gitmeyen birçok şey var. Bunlardan rahatsızız. Ve tüm samimiyetimizle bölgemize hitap ediyoruz. Ve diyoruz ki bu seçimler Türkiye’nin kaderi olacak. Halkımız da en güzel kararı verecektir. Biz halkımızın her zaman yanında olacağız. Biz herkesin yanındayız ve ulaşılmaz değiliz. Bu nedenle destek istiyoruz. Bu desteğe Zonguldak’ın ihtiyacı var” diye konuştu.

“MHP ZONGULDAK İÇİN BİR ŞANS”

MHP’nin Zonguldak için büyük bir şans olduğunu ve bu şansı Zonguldak halkının iyi değerlendirmesi gerektiğinin altını çizen Bayramoğlu, “Birinci sıra adayımız Zeki Çakan ve ailesi Zonguldak doğumludur. Zonguldaklıdır. Yavuz Erkmen’de 1989’dan bu yana, Safranbolu, Bartın ve Zonguldak’ta valilik yapmış. Sonuçta bu bölge için bunlar bir şanstır. Bu zamana kadar bölgeyle ilgisi alakası olan bir liste olmamıştı. Zonguldak da bunu değerlendirecek diye düşünüyorum” dedi.

MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer de köylülerin kendilerine göstermiş olduğu yoğun ilgi  ve teveccühten dolayı memnunluk duyduklarını belirterek köy muhtarları ve vatandaşlara teşekkür etti.

 

 

Bir Yorum Yaz