Paylaş

MHP’Lİ KADINLAR ARI GİBİ..

MHP Alaplı Kadın Kolları Teşkilatı 7 Haziran Genel seçimlerine yaklaşık 17 gün kala tempolarını arttırarak ilçeyi karış karış gezerek seçimlere adeta damga vurmaya hazırlanıyor.

Alaplı’da ilk kez kurulan ve yaptığı çalışmalar, etkinliklerle dikkatleri üzerine çeken MHP Alaplı Kadın Kolları Başkanı Şerife Oktay ve Yönetim Kurulu Üyeleri 7 Haziran da yapılacak olan genel seçimler öncesinde temposunu her geçen gün attırarak Zonguldak ta en az 2 milletvekili çıkartmak için adeta arı gibi çalışıyor.

İlçede düzenlenen tüm etkinliklere tam kadro katılarak herkesin takdirini kazanan MHP Alaplı Kadın Kolları Teşkilatı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer ve yönetimine tam destek veren onlarla her yeri karış karış gezen MHP’li kadınlar partilerinin çıtasını her geçen gün arttırarak seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanıyor.

Göreve geldiği günden bu yana kendisine verilen onurlu görevi en iyi şekilde ve layığı ile yapmaya çalıştığını belirten MHP Alaplı Kadın Kolları Başkanı Şerife Oktay, “ Kadın Kolları yönetimimiz ile birlikte genel seçim öncesi tempomuzu arttırarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.  Bana desteklerini esirgemeyen MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer ve yönetimine çok teşekkür ediyorum.  Hedefimiz Zonguldak’ta en az 2 milletvekili çıkartmak, bu yönde canla başla çalışacağız. Çünkü bu ülkenin MHP’ye ihtiyacı var. 7 Haziran’da, millet olarak milli iradenin tezahürü için sandığa gideceğiz.  Ancak, önümüzdeki bu seçimler hangi açıdan bakarsanız bakın hayati bir önem taşımaktadır. Bu yönde yönetim kurulu üyelerimiz  ile  birlikte gitmedik yer çalmadık kapı bırakmayacağız. Allah çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın, yar ve yardımcımız olsun” dedi.

 

Bir Yorum Yaz